Mocni Rendzeri

Sve o Mocnim Rendzerima!

HomePortalKako koristiti ovaj Forum?TražiRegistracijaLista članovaGrupe korisnikaLogin

Share | 

Sezona 13-Mocni rendzeri:Svemirska patrola Delta

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Ashley_ranger in Space
The Ultimate Ranger
The Ultimate Ranger

Broj komentara : 511
Registration date : 2007-06-22

KomentarNaslov komentara: Sezona 13-Mocni rendzeri:Svemirska patrola Delta   Fri Jun 22, 2007 12:51 pm

U bliskoj budućnosti ljudi i vanzemaljci će se boriti zajedno protiv glaktičkog kriminala. Pošto Imerator Graum reši da uništi planetu komandant Kruger stvara tim SPD Rendžera (Džek, Skaj, Bridž, Zi i Sidni). Da bi pomogao svojim Rendžerima , Kruger i sam postaje Senka Rendžer. Kasnije se timu pridružije i Omega Rendžer (Sem) iz budućnosti...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://powerrangers.top-forum.net
Melinda Halliwell
Teenager

Broj komentara : 139
Registration date : 2010-04-08

KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 13-Mocni rendzeri:Svemirska patrola Delta   Fri Apr 09, 2010 11:35 am

Gledala sam...extra je! Mnogo sam se smejala...ma super su svi...jedna od boljih sezona posle Mighty Morphin Power Rangers, Power Rangers: Zeo, Power Rangers: Turbo i Power Rangers in Space.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
bozo91rendzerfan
Teenager

Broj komentara : 97
Registration date : 2012-03-13

KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 13-Mocni rendzeri:Svemirska patrola Delta   Mon Jun 10, 2013 3:20 am

Upravo zavrsena na pink 2
a i dalje emituju na Pinkids

imam kompletnu snimljenu sezonu sa pinka Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://www.crtaci.info/user/18325-bozo91/
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Sezona 13-Mocni rendzeri:Svemirska patrola Delta   

Na vrh Go down

Sezona 13-Mocni rendzeri:Svemirska patrola Delta
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1